متخصص اطفال

متخصص اطفال

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص اطفال

کودکان قشر آسیب‌پذیر هر جامعه هستند، بنابراین سلامتی‌شان یکی از مسائلی است که باید به آن اهمیت دوچندان بدهیم. کودکان این سرزمین سرمایه‌های آینده هستند و سلامتیشان بسیار مهم است. در این جهان مدرن، والدین نسبت به قبل درگیری های بیشتری دارند. مشکلات مالی، سختی های کار، مسئولیت های سنگین و فاکتورهای دیگر که هیچ کدام از این موارد نباید مانعی برای اهمیت دادن به سلامتی کودکان باشد.

پزشک کودکان:

پزشکی کودکان یا طب اطفال از شاخه‌های اصلی پزشکی است که با عناوین دیگری همچون بیماری‌های کودکان، طب کودکان یا متخصص اطفال نیز شناخته می‌شود. متخصص کودکان تنها پزشکی است که در زمینه مراقبت‌های لازم کودکان و درمان بیماری های آنها تخصص دارد. در حقیقت آنها وظیفه دارند تا پایان مراحل رشد کودک در زمینه رشد جسمی ، سلامت روحی و تامین نیاز عاطفی نوزادان ، کودکان و نوجوانان خدمات ارائه دهند.

معرفی متخصصین :

مرکزخدمات پزشکی تندیس آنلاین سعی دارد تا با معرفی بهترین متخصص اطفال در تهران ،شما عزیزان را در جهت تشخیص و درمان مشکلات مربوط به فرزندانتان را اعم از:
عفونت و درد گوش
نفخ معده و دل درد
اسهال و استفراغ
تب ولرز در اطفال
سرفه کردن
درد تنفسی
چسب گوش ( تجمع مایع درگوش میانی )
ویروس سیلی زدن به گونه (بثورات)
ویروس مربوط به دست ها و پاها و دهان
آبله مرغان
سرخک وسرخجه اطفال
روتاویروس
بیماری های انگلی و قارچی
مننژیت را یاری کند .

تندیس

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشک متخصص اطفال در تهران ، امکان تشخیص و درمان بیماری های فرزند دلبندتان را بدست برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص اطفال در تهران را فراهم کرده است.

کافیست جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره پزشکی با شماره تلفن های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل :
ما را در اینستا گرام دنبال کنید

جهت هماهنگی اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

متخصص اطفال

اجاره تجهیزات