متخصص پوست ومو

متخصص پوست ومو

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص پوست ومو

پوست بزرگترین و مشهودترین ارگان بدن است که سلامت بدن را تضمین می کند.در واقع این عضو مهم مانعی در ورود آسیب و باکتری ها عمل می کند . متخصص پوست و مو پزشکی است.که متخصص در پیشگیری ، تشخیص و درمان شرایطی است.که بر روی پوست ، مو ، ناخن ، عروق و غدد ، غشاهای مخاطی (داخل دهان ، بینی و پلک ها) است.و می تواند حتی سرطان این اعضا را درمان کند .

شما هم به دنبال بهترین متخصص پوست و مو هستید؟

یا قصد دارید خدمات زیبایی ، جوانسازی و مراقبت های لازم توسط یک متخصص پوست و مو خوب انجام بدهید. همانطور که می دانید ، این روزها پیدا کردن بهترین متخصص پوست و مو کار راحتی نیست.، چرا که دکترهای زیادی هستند.که در این زمینه فعالیت دارند و روز به روز به تعداد کسانی که به یک متخصص پوست و مو نیاز دارند ، زیاد می شود. با توجه به این که در این زمینه تبلیغات فراوانی انجام می‌شود.و مطمئنا شما هم با این تبلیغات در صفحات رسمی روبه رو شده اید ، انتخاب یک دکتر مناسب در زمینه پوست و مو کار کمی دشوار است. مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین این انتخاب را برای شما آسان کرده است .

برخی از مهم ترین توانایی ها ی بهترین متخصص پوست ومو در تهران به قرار زیر است :

• تشخیص و درمان بیش از ۳۰۰۰ نوع بیماری پوست و مو از جمله بیماری هایی مانند سرطان پوست ، اگزما ،درمان جای جوش و آکنه و عفونت ناخن .
• کمک به بهبود سلامت و شادابی و زیبایی پوست، مو و ناخن افراد مراجعه کننده.به طور مثال : تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست ، رفع جای جوش ، بازیابی زیبایی پوست پس از جراحی های سرطان پوست، جراحی صورت برای درمان چاقی صورت پزشک متخصص پوست مو بیمارانی از تمامی سنین از نوزاد تا سنین بالای ۱۰۰ سال را درمان می کند .

تندیس :

در مجموعه تندیس آنلاین گروهی از بهترین فوق تخصص های پوست ومو فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های دنیا حضور دارند.و خدمات پوست ومو که در این مجموعه ارائه می شود، یکی از با کیفیت ترین ها در تمام ایران است.
در مجموعه تندیس آنلاین همیشه بهترین پزشکان در انتظار شما هستند.کافیست جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند .

ما را در اینستاگرام دنبال کنید .

متخصص پوست ومو

اجاره تجهیزات