متخصص مغز و اعصاب ، پزشکی است که در زمینه بیماری های مغز و اعصاب تخصص دارد. سیستم عصبی انسان به دلیل و فرماندهی بدن یا به عبارتی تاثیر گذاری به روی سایر اعضای بدن، از حساس ترین و مهمترین قسمت های بدن محسوب می شود.
اهمیت این عضو ضروری بدن ایجاب می کند در صورت بروز مشکل برای تشخیص و درمان حتما به دنبال بهترین متخصص و جراح مغز و اعصاب باشید.
شناخت و درمان بیماری های مغز و اعصاب امری کاملا تخصصی می باشد که تنها توسط پزشک متخصص مغز و اعصاب که دارای دانش و مهارت کافی در این زمینه هستند انجام پذیر می باشد.
امروزه عده ای هم هستند که مشکلات مربوط به مغز و اعصاب رو دارند و به دنبال انتخاب بهترین پزشک مغز و اعصاب می گردند تا بتوانند به سلامتی برسند!
مرکزخدمات پزشکی تندیس آنلاین سعی دارد تا با معرفی بهترین متخصصان مغزواعصاب در تهران ،شما عزیزان را در جهت تشخیص و درمان مشکلات مربوط به مغزواعصاب اعم از سردردهای غیرمنتظره و مداوم، سرگیجه و احساس سبکی در سر، غش کردن و بیهوشی موقت، اختلال در تکلم و صحبت کردن، مشکلات شنوایی، از دست دادن تدریجی احساس و حرکت در یک دست یا پا، استفراغ و حالت تهوع به دلایل ناشناخته ، سکته های مغزی ، MS ، اختلالات حرکتی ، اختلالات حافظه وآلزایمر ، بی خوابی و اختلالات خواب ، اختلالات بینایی و دوبینی ، اختلال در راه رفتن و حفظ تعادل ، دردهای شدید در ناحیه کمر گردن و قفسه سینه ، پایین آمدن سطح هوشیاری، تشنج و هر گونه اختلال در حواس پنجگانه ، اختلالات عصبی و عضلانی و… را یاری کند .
در مجموعه تندیس آنلاین گروهی از بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب فارغ التحصیل آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود، یکی از با کیفیت ترین ها در تمام ایران است.
در مجموعه تندیس آنلاین همیشه بهترین پزشکان در انتظار شما هستند.کافیست جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند .