۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص اطفال

کودکان قشر آسیب‌پذیر هر جامعه هستند، بنابراین سلامتی‌شان یکی از مسائلی است که باید به آن اهمیت دوچندان بدهیم. کودکان این سرزمین سرمایه‌های آینده هستند و سلامتیشان بسیار مهم است. در این جهان مدرن، والدین نسبت به قبل درگیری های بیشتری دارند. مشکلات مالی، سختی های کار، مسئولیت های سنگین و فاکتورهای دیگر که هیچ کدام از این موارد نباید مانعی برای اهمیت دادن به سلامتی کودکان باشد.

پزشک کودکان:

پزشکی کودکان یا طب اطفال از شاخه‌های اصلی پزشکی است که با عناوین دیگری همچون بیماری‌های کودکان، طب کودکان و پزشکی کودکان نیز شناخته می‌شود. متخصص کودکان تنها پزشکی است که در زمینه مراقبت‌های لازم کودکان و درمان بیماری های آنها تخصص دارد. در حقیقت آنها وظیفه دارند تا پایان مراحل رشد کودک در زمینه رشد جسمی ، سلامت روحی و تامین نیاز عاطفی نوزادان ، کودکان و نوجوانان خدمات ارائه دهند.

معرفی متخصصین :

مرکزخدمات پزشکی تندیس آنلاین سعی دارد تا با معرفی بهترین متخصص اطفال در تهران ،شما عزیزان را در جهت تشخیص و درمان مشکلات مربوط به فرزندانتان را اعم از:
عفونت و درد گوش
نفخ معده و دل درد
اسهال و استفراغ
تب ولرز
سرفه کردن
درد تنفسی
چسب گوش ( تجمع مایع درگوش میانی )
ویروس سیلی زدن به گونه (بثورات)
ویروس مربوط به دست ها و پاها و دهان
آبله مرغان
سرخک وسرخجه
روتاویروس
بیماری های انگلی و قارچی
مننژیت را یاری کند .

تندیس : 

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین برای بهبود و تسریع روند درمان بیماران، با همکاری بهترین پزشک متخصص کودکان در تهران ، امکان تشخیص و درمان بیماری های فرزند دلبندتان را بدست برجسته ترین پزشکان متخصص، فوق تخصص اطفال در تهران را فراهم کرده است.

کافیست جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره پزشکی با شماره تلفن های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

 tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل :
ما را در اینستا گرام دنبال کنید