اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

ایران از لحاظ بلایای طبیعی جز ده کشور خطرخیز دنیا و ششمین کشور در آسیاست. حوادث و تلفات ناشی از این بلایا در پهنه گسترده اقلیم ایران پراکنده است.که از لحاظ وسعت نوزدهمین کشور بزرگ دنیا و ششمین کشور بزرگ آسیا و از متنوع‌ترین کشورهای دنیا از لحاظ جغرافیای طبیعی است.
در چنین شرایطی، رسیدن بر بالین بیمار یا مجروح طی فاصله زمانی حداکثر ۱۵ دقیقه، نیازمند امکانات و زیرساخت گسترده و وسایل نقلیه متنوع همانند اعزام آمبولانس های.هوایی درمحل و سازگار با انواع شرایط جغرافیایی است.

اعزام آمبولانس های هوایی در محل در ایران :

خوشبختانه در کشور عزیزمان درصد قابل توجهی از مساحت کشور تحت پوشش اورژانس با استاندارد مورد انتظار قرار گرفته است، لیکن در مناطقی همچنان این خدمات قابل توسعه است. به ویژه در راه‌های فرعی و مناطق کوهستانی و صعب العبور و نقاط دورافتاده،.که تنها وسیله‌ای که به شکل بسیار موثری این خلا را پوشش خواهد داد، هلیکوپتر است.
هلیکوپتر بعنوان یکی از بهترین هواگردها برای امداد رسانی در نقاط مختلف جهان محسوب میگردد. این پرنده قادر میباشد.در شرایط سخت که حتی هیچگونه باند پرواز در دسترس نمیباشد برای انتقال مصدومین و بیماران و جابه جایی تیم های امدادی وارد عمل شده و بخوبی از عهده وظایف برآید. گروه کمکی آمبولانس هوایی، مجهز به وسایلی هستند که می‌توانند معالجه بیمار و فرد مجروح را تا رسیدن به بیمارستان به عهده بگیرند. این وسایل شامل دارو، دستگاه نوار قلب، دستگاه تنفس مصنوعی و برانکارد هستند.

خدمات اورژانس هوایی :

خدمات اورژانس هوایی در همه دنیا گران است و لذا شمول همه مددجوها نخواهد شد. ما اعزام آمبولانس های هوایی درمحل را به مددجوهایی ارائه می‌دهیم که تشخیص‌مان این باشد که در سلامتی بیمار موثر است. اگر این خدمت به مصدوم ارائه نشود بیمار جان خود را از دست می‌دهد.یا سلامت دائمی‌اش از بین می‌رود و معلول می‌شود. در همه دنیا یک سری اندیکاسیون‌های اعزام بالگرد تعریف شده و در کتاب‌های تخصصی این رشته نیز موجود است. مثلا اگر کسی دست یا پایش قطع شده یا بیماری که MI (سکته قلبی) یا CBA (سکته مغزی) کرده است.می‌تواند از خدمات اورژانس هوایی استفاده کند.

تندیس :

با توجه به مزایای انتقال بیماران بوسیله اورژانس هوایی و اهمیت افزایش خدمت رسانی به مصدومان و بیماران.مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با دارا بودن پایگاه اورژانس هوایی در شرایط خاص و درصورت صلاح دید اماده خدمت رسانی و اعزام آمبولانس هوایی در محل ، به هموطنان عزیز میباشد.کافیست با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید .

ما را در اینستاگرام دنبال کنید .

اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

کلینیک فوق تخصص عفونی