اعزام آمبولانس تیپ A

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

دسته بندی آمبولانس ها

در کشور ما دسته بندی آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ به ۳ گروه A-B-C تقسیم شده اند.که هر کدام از این گروه ها ملزم به رعایت مقررات استاندارد از لحاظ نوع خودرو و تجهیزات پزشکی داخل کابین هستند.


اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران در وضعیت پایدار و هوشیار مناسب می باشد. این نوع آمبولانس ها می توانند به صورت آفرود و شاسی بلند.که جهت کار در مسیرهای صعب العبور مناسب است.و برای مسیر های شهری مدل معمولی انتخاب می شود.

کاربرد آمبولانس تیپ A

این آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ موسسه ملی استاندارد مجهز به تمامی تجهیزات مورد نیاز برای انتقال بیمارانی که در شرایط هوشیار و پایدار بسر می برند بوده.و معمولا برای جابه جایی درون شهری و بین شهری بیمارانی که دوره درمان در مراکز درمانی را طی نموده اند.مورد استفاده قرار می گیرد. اما نسبت عنوان ” عادی” به اینگونه آمبولانس ها به این معنی نیست.که از تجهیزات مورد نیاز بیماران برخوردار نبوده یا کادر پزشکی با تجربه برای مراقبت از بیماران را نداشته باشند.

مزایای اعزام آمبولانس تیپ A

یکی از دلایل استفاده مراکز درمانی از اعزام آمبولانس تیپ A برای انتقال بیماران پایدار که نیازی به مراقبتهای ویژه و آمبولانس تیپ A ندارند.میتواند به این دلیل باشدکه این آمبولانسها از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر هستند. به این صورت که چون تجهیزات مراقبتهای ویژه مثل “مانیتور- ونتیلاتور- الکتروشوک- اینفیوژن پمپ و ….” در این آمبولانسها نصب نیست.، هزینه کمتری نسبت به آمبولانس های مجهز برای آن صرف شده.و بنابراین هزینه انتقال بیماران کاهش می یابد.

تندیس آنلاین :

تندیس آنلاین به شما  اطمینان می دهد علاوه بر در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات، از مجرب ترین پرسنل کادر پزشکی نیز بهره مند هستیم.که با مسئولیت و دلسوزی از بیمار شما مراقبت می نمایند.کافیست جهت اعزام آمبولانس های تیپ A درتهران به تمامی نقاط وسراسر کشور با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید .

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اعزام آمبولانس تیپ A

انواع دیسک