اعزام آمبولانس خصوصی درتهران

اعزام آمبولانس های کد دار در محل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

اعزام آمبولانس های کد دار  :

در کشور ما دسته بندی آمبولانس ها بر اساس استاندارد ۴۳۷۴ موسسه ملی استاندارد به ۳ گروه A-B-C تقسیم شده اند که هر کدام از این گروه ها ملزم به رعایت مقررات استاندارد از لحاظ نوع خودرو و تجهیزات پزشکی داخل کابین هستند. که اعزام آمبولانس های کد دار در محل یکی از آنها است.


یکی از انواع آمبولانس ها ، آمبولانس Type B یا در اصطلاح عمومی موسوم به ”آمبولانس کددار” یا ” ICU- CCU” میباشد.به طور کلی به هر آمبولانسی که کلیه تجهیزات بیماران بدحال را داشته باشد.آمبولانس I.C.U گفته می شود.

تجهیزات برای اعزام آمبولانس های کد دار :

تجهیزات این آمبولانس کددار خصوصی به نحوی می باشد که کادر پزشکی درون آمبولانس می توانند با استفاده از تجهیزات موجود از وخیم تر شدن حال بیمار جلوگیری کنند، و بیمارانی که به هر دلیل وضعیت مناسبی ندارند را به نزدیک ترین بیمارستان برسانند. از این آمبولانس می توان برای تمامی سنین استفاده کرد. در واقع تجهیزات موجود درون آمبولانس های مراقبت های ویژه به نحوی طراحی شده است.که می توان برای نوزادان، کودکان و بزرگسالان نیز استفاده کرد.

طراحی داخلی :

طراحی داخلی این آمبولانس ها به گونه ای است که امکان حمل یک بیمار در وضعیت حاد بهمراهی دو نفر کادر پزشکی وجود دارد.بیمار در این نوع از آمبولانس تحت مراقبتهای ویژه پزشکی بوده و توسط تجهیزات موجود مورد پایش مداوم قرار دارد.کادر پزشکی  برای اعزام آمبولانس های کد دار در محل از میان تحصیلکردگان رشته های پزشکی انتخاب شده.و ضمن برخورداری از تجارب متعدد میبایست برای کار در بخش مراقبتهای ویژه دارای صلاحیت لازم که به تایید واحد فوریتهای پزشکی دانشگاههای علوم پزشکی رسیده است باشند.

تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین مطابق با آیین نامه های مربوطه با در اختیار داشتن آمبولانس Type B یا آمبولانس کددار مجاز میباشد بیماران را با ارائه خدمات مراقبتهای ویژه در سراسر کشور و در صورت نیاز به مقصد کشورهای همجوار منتقل نماید.به شما اطمینان می دهیم علاوه بر در اختیار داشتن مدرن ترین تجهیزات، از مجرب ترین پرسنل کادر پزشکی نیز بهره مند هستیم.که با مسئولیت و دلسوزی از بیمار شما مراقبت می نمایند.کافیست جهت اعزام آمبولانس کددار درتهران به تمامی نقاط وسراسر کشور با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید .

مارا در اینستاگرام دنبال کنید .

تندیس آنلاین

تفاوت کرونا ویروس با آنفولانزا